KIRKLARELİ
LÜLEBURGAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Farkındalık Etkinlikleri Gerçekleştirildi.
![3 Aralık Dünya Engelliler Günü Farkındalık Etkinlikleri Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/04093143_whatsappimage20231203at14.12.411.jpg)
Kabul fark etmekle başlar. Unutulmamalıdır ki her sağlıklı birey bir engelli adayıdır. Bu kapsamda farkındalık yaratmak için düzenlenen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Farkındalık Festivali, Esas 39 Burda AVM'de gerçekleştirildi. 13.30'da sergi açılışı ile başlayan program, müzik dinletisi ve çeşitli atölye çalışmaları ile sona erdi.